www.ofertapune.net Shitëse (Prishtina Mall) | PunaIme

Shitëse (Prishtina Mall)

Kompania

Pandora

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

24-10-2023

Data e perfundimit

21-11-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Vend i lire i punes ne dyqanin e stolive “Pandora” ne Prishtina Mall

Pozita: Shitese

Orari : 40 ore ne jave

Pandora eshte brend i njohur boteror i stolive per femra. Përvoja e mëparshme ne shitje është e domosdoshme (min dy vjeqare) dhe natyrisht dashuria për stolitë dhe markën PANDORA është thelbësore, gjithashtu të qenit plotësisht fleksibël.

Ju do të jeni pjesë e një mjedis dinamik dhe të frekuentuar ku fokusi kryesor është shitja e stolive të markës tone prestigjioze, dhe njekohesisht duke siguruar nje sherbim te shkelqyeshem per klientet.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV përmes butonit ‘Apliko Këtu’ ose ne email adresen:
[email protected]

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?