www.ofertapune.net Shitëse | PunaIme

Shitëse

Kompania

Pandora

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

25/08/2023

Data e perfundimit

27-09-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Vend i lire i punes ne dyqanin e stolive “Pandora”
Lokacioni: Prishtina Mall
Pozita: Shitese
Orari : 40 ore ne jave

Pandora eshte brend i njohur boteror i stolive per femra. Përvoja e mëparshme ne shitje është e domosdoshme (min dy vjeqare) dhe natyrisht dashuria për stolitë dhe markën PANDORA është thelbësore, gjithashtu të qenit plotësisht fleksibël.
Ju do të jeni pjesë e një mjedis dinamik dhe të frekuentuar ku fokusi kryesor është shitja e stolive të markës tone prestigjioze, dhe njekohesisht duke siguruar nje sherbim te shkelqyeshem per klientet.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV permes butonit ‘APLIKO KËTU‘ ose ne email adresen:
[email protected]