Shitëse

Kompania

Pandora

Telefoni

Pa përcaktuar

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

13/07/2021

Data e perfundimit

09-08-2021

Lloji i orarit

Orar të plotë

Kategoritë

Shitje

Pozita: Shitëse

Orari: 40 ore ne jave

Pandora eshte brend i njohur boteror i stolive per femra. Përvoja e mëparshme ne shitje është e domosdoshme (min dy vjeqare) dhe natyrisht dashuria për stolitë dhe markën PANDORA është thelbësore, gjithashtu të qenit plotësisht fleksibël.

Ju do të jeni pjesë e një mjedis dinamik dhe të frekuentuar ku fokusi kryesor është shitja e stolive të markës tone prestigjioze, dhe njekohesisht duke siguruar nje sherbim te shkelqyeshem per klientet.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV ne email adresen: pandora.prishtine@gmail.com

Apliko këtu