www.ofertapune.net Shitës/e - Showroom (6) | PunaIme

Shitës/e – Showroom (6)

Kompania

Di Casa Home Design

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

06-09-2023

Data e perfundimit

27-09-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Shitës/e – Showroom (6)

Detyrat:

  • Komunikon me klientët dhe ofron zgjidhje për kërkesat e tyre
  • Kujdeset dhe organizon shitjen në dyqan
  • Krijon dhe mbanë raporte profesionale me stafin e kompanisë
  • Shkathtësi të shkëlqyera komunikimi
  • Përvojë pune ( e preferueshme sektori i njejtë)

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit ‘APLIKO KËTU‘  ose të lajmërohen në emailin  [email protected] ose +383 48 62 00 77

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?