www.ofertapune.net Shitës/e në terren | PunaIme

Shitës/e në terren

Kompania

Bellis

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

06-09-2023

Data e perfundimit

22-09-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

KONKURS

BELLIS është kompani e shitjes së aromave të ambientit dedikuar hoteleve, restoranteve dhe zyrave.

  1. SHITËS/E NË TEREN   

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Prezanton produktet e kompanisë dhe realizon shitje;
  • Kujdeset për klientët duke mirëmbajtur aparatat e aromave;
  • Hulumton dhe zhvillon tregun;
  • Për këtë pozitë kërkohet posedimi i patent shoferit.

Mënyra e aplikimit:
Dergoni CV-n tuaj permes butonit APLIKO KËTU ose në email adresën [email protected] apo duke telefonuar në 049-974-034 (viber gjithashtu). Konkursi është i hapur deri me datën 22.09.2023
Kandidatët e përzgjedhur do kontaktohen nga kompania për intervistë.

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?