www.ofertapune.net Shitës/e (Prishtina Mall) | PunaIme

Shitës/e (Prishtina Mall)

Kompania

Bukur

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

04-03-2023

Data e perfundimit

30-03-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Të interesuarit mund të aplikojnë duke kontaktuar në emailin: [email protected]

Apliko këtu