www.ofertapune.net Rrobaqepëse - Podujevë (15) | PunaIme

Rrobaqepëse – Podujevë (15)

Kompania

Craft

Lokacioni

Podujevë

Data e publikimit

04-01-2024

Data e perfundimit

27-02-2024

Lloji i orarit

Full Time

KONKURS

Craft Corp hap konkurs për:

  •  15 Rrobaqepëse

Kerkojme rrobaqepse me pervoje pune dhe profesionale ne qepje te rrobave.

Kualifikimet:

  • Duhet te kete njohuri te mire te punes me makine.
  • Te jete e shkathte dhe te bashkepunoj ne çdo moment me koleget e punes.

Orari i punes e Hene-e Shtune 8:00 deri 4:30. Cdo e dyta e shtune eshte pushim.
Lokacioni: PODUJEVE
Paga 450+dreka+ dhe bonuse tjera
Per informata shtese na kontaktoni ne viber +38345246745

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit ‘Apliko Këtu’

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?