www.ofertapune.net Rrobaqepëse (15) | PunaIme

Rrobaqepëse (15)

Kompania

Craft

Lokacioni

Fushë Kosovë

Data e publikimit

04-01-2024

Data e perfundimit

29-02-2024

Lloji i orarit

Full Time

Craft Corp hap konkurs për 15 Rrobaqepëse

Kerkojme rrobaqepse me pervoje pune dhe profesionale ne qepje te rrobave.

  • Duhet te kete njohuri te mire te punes me makine.
  • Te jete e shkathte dhe te bashkepunoj ne çdo moment me koleget e punes.

Orari i punes: e Hene-e Shtune 8:00 deri 4:30. Cdo e dyta e shtune eshte pushim.
Lokacioni: Fushe Kosove.
Transporti: Per grupe mbi 5 persona organizojme transportin edhe nga qytetet tjera
Paga: 500+shujta dhe bonuse tjera

Mënyra e aplikimit:
Kandidatët e interesuar mund të aplikojnë përmes numrit të telefonit +383 45 246 745 ose butonit “Apliko Këtu”

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?