www.ofertapune.net Pizzaman, Ndihmës Kuzhine | PunaIme

Pizzaman, Ndihmës Kuzhine

Kompania

Pizzeria Bruni

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

27-12-2022

Data e perfundimit

01-02-2023

Lloji i orarit

Full Time

 Pizzeria Bruni shpall konkurs për pozitat:
Pizza man dhe Ndihmës Kuzhine
 
Kushtet e punës janë shumë të mira dhe rroge optimale, varësisht nga përvoja e punes.
 
Kërkojmë nga punëtori që të ketë aftesi të mira bashkëpunuese
Përvojë ne kuzhinë
 
Adresa : Rruga Tirana, Pejton mbrapa Kompleksit Ramiz Sadiku – Prishtine 
 
Të interesuarit të na shkruajnë ne Viber ose WhatsApp ne këtë numër te telefonit : +38346908070
Apliko këtu