www.ofertapune.net Parukier/e, Praktikant/e | PunaIme

Parukier/e, Praktikant/e

Kompania

Erblin Xërxa Hair

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

17-03-2023

Data e perfundimit

10-04-2023

Lloji i orarit

Intern

Nese keni deshire me na u bashku, kemi vend per ju. Erblin Xerxa Hair shpall konkurs pune per:

Parukier/e

Praktikant/e

Nese keni deshire dhe vullnet qe endrren tuaj ta beni realitet permes punes suaj dhe hapesires tone, aplikoni ne numrin +38344409701

Afati i fundit per aplikim: 10 Prill, 2023

Apliko këtu