www.ofertapune.net Operator Telefonik (Gjuhë Gjermane) | PunaIme

Operator Telefonik (Gjuhë Gjermane)

Kompania

GM Center

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

11-05-2023

Data e perfundimit

10-06-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Telekomunikim

Operator Telefonik GJUHA GJERMANE,
Flisni kete gjuhe dhe jeni akoma pa pune?
Punoni aktualisht ne nje call center dhe paga ne fund temuajit nuk ju del ??
Atehere zgjidhja per ju jemi ne.
GM center eshte ne kerkim te operatoreve telefonik te nivelit B2. Pervoja ne kete drejtim ka perparsi !!
Ajo qe ne po ju ofrojme:
  • Projekti B2B termine
  • Punesim te perhershem
  • Paga Baze 800€ + bonuse 
  • Mundesi rritjeje profesionalisht
  • Ambient dinamik, motives dhe aktiv
  • Bonuse te larta
  • Kontrate pune sipas kodit te punes
Orari: 5 dite ne jave nga e hena ne te premte , full-time 10:00-18:00
Vende te limituara!!
Viber: +38349447784
WhatsApp: +38349447784
Prishtine
Apliko këtu