www.ofertapune.net Ndihmes Kuzhiniere | PunaIme

Ndihmes Kuzhiniere

Kompania

Kjomë

Telefoni

049/420-441

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

27/08/2020

Data e perfundimit

10-09-2020

Lloji i orarit

Orar të plotë

Kategoritë

Të tjera

Kjomë Kitchen shpall konkurs per Ndihmes Kuzhiniere 

Gjendemi ne Prishtine.

Te interesuarit te kontaktojn ne numrin 049420441 (viber dhe whatsapp)