www.ofertapune.net Ndihmës Kuzhinier, Asistent Kuzhinier, Enëlarës/e | PunaIme

Ndihmës Kuzhinier, Asistent Kuzhinier, Enëlarës/e

Kompania

Casa Rita Restaurant

Telefoni

044/524-442

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

03/09/2020

Data e perfundimit

20-09-2020

Lloji i orarit

Orar të plotë

Kategoritë

Të tjera

Restaurant Casa Rita gjendet ne nje shtepi te vjeter e cila me vite i ka sherbyer nje familjes per te jetuar, dashuruar dhe qeshur. Puna e palodhshme se bashku me durimin e ka shnderruar kete shtepi ne nje restaurant qe mund te ofroje ngrohtesi dhe momente te kendshme.

Casa Rita hap konkurs per keto pozita

  • Ndihmes Kuzhinier
  • Asistent Kuzhinierit
  • Enelares/e

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në në e-mail adresen [email protected] apo ne numrin +38344524442 (viber)

Konkursi do të jetë i hapur nga data 01 Shtator 2020 deri më 20 Shtator 2020.