www.ofertapune.net Motra Medicinale Pediatrike (5), Motra Medicinale të Përgjithshme | PunaIme

Motra Medicinale Pediatrike (5), Motra Medicinale të Përgjithshme

Kompania

GERMANIKOS

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

10-03-2023

Data e perfundimit

02-04-2023

Lloji i orarit

Full Time

Vende pune te punes ne klinika shteterore Gjermane dhe Zvicërr!

Ne jemi ne kerkim te:

5 Motra Medicinale Pediatrike

5 Motra Medicinale te Pergjithshme

2 Mjek Specialist të Syve (Niveli B2 i Gjuhës Gjermane)

Kushtet qe duhet plotesuar:

  • Te gjithe kandidatet duhet te kene profesionin e kryer me Diplome&License
  • Kushti i domosdoshem eshte kursi B2 i gjuhes Gjermane me çertifikate nga Goethe ose OSD

Menyra e aplikimit:

Te gjithe te interesuarit/at mund te na kontaktojne ne numrin tone te telefonit +49 176 3151 0378 (Whatsapp dhe Viber) apo ne email adresen tone [email protected]

 

 
Apliko këtu