Monter i Çadrave (dyer alumini)

Kompania

Inter Çadra

Lokacioni

Lipjan

Data e publikimit

31-03-2022

Data e perfundimit

15-05-2022

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Të tjera

Inter Çadra shpall konkurs per vende pune per

  1. Monter i Çadrave

Kushtet e punes dhe pageses sipas marrveshjes.

Personi Kontaktues Ekrem Bajrami 044 504 904
[email protected] nese duhen informata shtese na kontaktoni.

Adresa: Lipjan, Kryqi i QMI-se afer Prishtina mall

Apliko këtu