www.ofertapune.net Merchandiser | PunaIme

Merchandiser

Kompania

Buçaj

Lokacioni

Ferizaj , Gjakovë , Therandë

Data e publikimit

09-05-2023

Data e perfundimit

29-05-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim