www.ofertapune.net Merchandiser | PunaIme

Merchandiser

Kompania

Buçaj

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

30-03-2023

Data e perfundimit

31-05-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Aplikoni duke dërguar CV tuaj në email[email protected]

 

Apliko këtu