www.ofertapune.net Menaxher (Të ketë njohuri të Gjuhës Gjermane) | PunaIme

Menaxher (Të ketë njohuri të Gjuhës Gjermane)

Kompania

B.A.N Solution

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

30-08-2023

Data e perfundimit

27-09-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Menaxhment

Nese e flet gjuhen Gjermane (B2 -C1) dhe je i motivuar dhe i interesuar te punosh ne nje ambient fantastik te punes vendin e ke ne BAN-SOLUTION.

Ne ofrojmë:

  • Pagë te lart + Bonus.
  • Kontratë afatgjatë.
  • Trajnime per zhvillim profesional.
  • Ekip Bashkpunues.
  • Ambient fantastik i punes.

Hier kannst du dich bewerben!


Nese flisni gjuhen Gjermane niveli B2/C1 vendi juaj eshte tek ne.Ekipi yne po rritet dhe ne po kerkojme me shume kolege te rinje per t’iu bashkuar ekipit tone.
APLIKO ONLINE NE:
www.Ban-Solution.com
OSE CALL AGENT TE GJUHES GJERMANE 
 
Nese flisni gjuhen Gjermane B2/C1 vendi juaj eshte tek ne.Ekipi yne po rritet dhe ne po kerkojme me shume kolege te rinje per t’iu bashkuar ekipit tone.