www.ofertapune.net Kamarier/e | PunaIme

Kamarier/e

Kompania

Salt Bistro

Lokacioni

Fushë Kosovë

Data e publikimit

13-11-2022

Data e perfundimit

06-06-2023

Lloji i orarit

Full Time

Salt Bistro shpallë konkurs për këto pozita pune:
  • Kamarier/e

Kërkesat:

  • Njohuri elementare në lëminë perkatese;
  • I/e  përgjegjshëm/e, komunikues/e dhe bashkëpunues/e;

Të interesuarit/at të dergojne CV-në në këtë email adrese: [email protected] apo te kontaktojne ne numrin e telefonit 044 985 582

Apliko këtu