www.ofertapune.net Furnizues, Sektorist/e, Arkatare, Depoist, Sektorist (Nate) | PunaIme

Furnizues, Sektorist/e, Arkatare, Depoist, Sektorist (Nate)

Kompania

Super Viva

Lokacioni

Gjakovë

Data e publikimit

16-03-2023

Data e perfundimit

15-04-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

 

[email protected]

 

Apliko këtu