www.ofertapune.net Enëlarëse | PunaIme

Enëlarëse

Kompania

Taunita Fish

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

15-11-2023

Data e perfundimit

04-12-2023

Lloji i orarit

Full Time

Restauranti Taunita Fish, një destinacion i njohur për dashamirët e kuzhinës së peshkut në Dragodan, Prishtinë, është në kërkim të një Enëlarëse

Aplikimi:

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë CV-në e tyre në Viber në numrin +38349198962 për të shprehur interesin e tyre për këtë pozicion. Ju lutemi të siguroheni që CV-ja juaj të përmbajë informacionin e kontaktit.

Për çdo pyetje shtesë ose informacion shtesë, ju lutemi të na kontaktoni në numrin e mësipërm.

Ne presim me padurim të shohim aplikacionet tuaja dhe të punojmë me ju!