www.ofertapune.net Call Agent (Gjuhë Spanjolle) | PunaIme

Call Agent (Gjuhë Spanjolle)

Kompania

Green Marketing

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

11-01-2023

Data e perfundimit

10-02-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Telekomunikim

Green Marketing po kërkon Operator/e për Call Center të gjuhës Spanjolle 

Kualifikimet/Kërkesat:

  • Njohje të Gjuhës Spanjolle
  • Shkathësi komunikimi
  • Eksperienca në shitje përbën avantazh
  • Fleksibilitet dhe punë në grup
  • Energjetik dhe te motivuar

Çka përfitoni ju ?

  • Pagë bazë + bonuse extra
  • Mundësi zhvillimi professional
  • Ambient i këndshëm dhe shoqëror
  • Kontrate Pune

Orari i punës:

E Hënë – E Premte 10:00-19:00

Prishtine

Kontakt:

Email: [email protected]

Telefon/Whatsapp/Viber: +383 43 791 871

Website: www.greenks.co

Apliko këtu