www.ofertapune.net Call Agent (10) | PunaIme

Call Agent (10)

Kompania

Proper Pizza

Telefoni

Pa përcaktuar

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

31/05/2020

Data e perfundimit

14-06-2020

Lloji i orarit

Orar të plotë

Kategoritë

Të tjera

Proper Pizza kerkon punonjes per call center.

Kualifikimet: 

  • Te kete njohje te gjuhes Angleze,
  • Te kete pervoje pune,
  • Te kete aftesi te mira ne komunikim me klientet,
  • Te jete i/e motivuar per pune
  • Te jete fleksibil me orarin e punes.

Ne ofrojme rroge baze me mundesi rritje,

Orari i punes E Hene- E Diele 

Nga 10:00-18:00 dhe 18:00 deri 24:00 dhe 24:00 deri 08:00.

Te interesuarit te dergojne CV ne [email protected]