www.ofertapune.net Asistente e Shitjes (Prishtina Mall) | PunaIme

Asistente e Shitjes (Prishtina Mall)

Kompania

Via Delle Rose

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

30-03-2023

Data e perfundimit

31-05-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Via Delle Rose shpallë konkurs për poziten:

  • Asistente e Shitjes në Dyqan

Lokacioni: Prishtina Mall

Për të aplikuar kontaktoni në numrin 045 272 441 (tel/viber)

 

Apliko këtu