www.ofertapune.net Asistent/e Shitje | PunaIme

Asistent/e Shitje

Kompania

Optika&More

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

20-03-2023

Data e perfundimit

02-06-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim


[email protected]

Apliko këtu