www.ofertapune.net Asistent/e i/e Shitjes | PunaIme

Asistent/e i/e Shitjes

Kompania

Madame Coco

Lokacioni

Prishtinë

Data e publikimit

04-09-2023

Data e perfundimit

30-09-2023

Lloji i orarit

Full Time

Kategoritë

Retail dhe Distribuim

Pozita: Asistent-e  i/e Shitjes 
Lokacioni: Prishtine (Qendra Tregtare – Albi Mall)
Nr tel: VIBER & WHATSAPP +38349 648-100

Kualifikim i nevojshëm:

  • Page konkurruese 400 euro + bonuse
  • Aftësi komunikuese,iniciative
  • Fleksibil në punë ekipore
  • Njohja e ndonjërës prej gjuhëve të huaja konsiderohet përparesi

Mënyra e Aplikimit:

Kandidatët e interesuar mund të aplikojnë në Email: [email protected]
ose në numrin e telefonit  +38349 648-100